Święto sportowe
Dnia 26.05.26 odbyły się w gminie Komprachcice Sportowe Orły w restauracji Atlantis.
PSP Komprachcice nominacje do Sportowych Orłów:
kat. drużyna:
1) Drużyna dziewcząt piłki siatkowej :
I miejsce w 1/2 finale wojewódzkim ID w ramach rozgrywek LZS ( Komprachcice)
I miejsce w finale wojewódzkim ID w ramach rozgrywek LZS ( Gorzów Śląski)
Skład: Brejnak Anna, Felger Viktoria , Stramecka Agata , Drozd Lena, Kotala Róża, Dubiel Oliwia , Galla Marcelina , Kurpierz Milena , Walczak Alicja , Wikło - Gaworska Karolina.
2) Drużyna Badmintona dziewcząt w kat. ID :
I miejsce w finale powiatowym ( Komprachcice)
I miejsce w finale wojewódzkim ( Głubczyce ) - awans do Mistrzostw Polski
IX miejsce w Mistrzostwach Polski ( Głubczyce)
Skład: Natalia Buchwald, Emilia Buchwald oraz Zuzanna Krzysztoń.
3) Drużyna Badmintona dziewcząt w kat. IMS:
I miejsce w finale powiatu ( Komprachcice)
IV miejsce w finale wojewódzkim ( Głubczyce)
Skład: Obstoi Klara, Ogorzały Lena i Kompa Natalia
kat. sportowiec :
1. Zuzanna Krzysztoń Badminton ID - I m-ce w finale powiatowym klasy 4 ( Komprachcice) , II m-ce w Finale wojewódzkim klasy 4 ( Głubczyce)
2. Adam Martyna biegi przełajowe klasa 4 - I m-ce w finale powiatowym ( Dąbrowa) , IV m-ce w finale wojewódzkim ( Turawa)
Gratulacje dla naszych wybitnych uczniów. Życzymy kolejnych sukcesów.
Nauczycielami WF opiekującymi się nominowanymi sportowcami byli : Witold Kawulok, Marcin Janecki, Andrzej Bartnik.
Red.(A.Bartnik)
Galeria zdjęć