20 grudnia nasza szkolna społeczność po klasowych wigiliach spotkała się, by wspólnie przeżyć cud Bożego Narodzenia. Przy życzeniach, dźwiękach pastorałek prowadzący przypomnieli o tym, co najważniejsze jest podczas Świąt. Wzruszeniom nie było końca.