• Dzisiaj jest: 30 maja 2020
  • Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

Rekrutacja do klas pierwszych

Na podstawie art.158 ust.3 ustawy z dnia 14  grudnia 2016 r.Prawo Oświatowe (Dz.U. z 2019 r. poz. 1148 ze zm.)  i Uchwały Rady Gminy Komprachcice nr XXIII.160.2017 z dnia 28 lutego 2017 r.w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Komprachcice w postępowaniu rekrutacyjnym dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół oraz określenie liczby punktów i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów w związku z par. 11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 493 ze zm.) Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem nr 1/2020 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Komprachcicach z dnia 31 stycznia 2020 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021:

  1. Bienek Radosław
  2. Ciura Paulina
  3. Dubiel Oliwia
  4. Dynkiewicz Grzegorz
  5. Gabor Stanisław
  6. Galla Marcelina
  7. Górna Kesja
  8. Jakubowski Julian
  9. Kaczmarek Radosław
  10. Kaizer Magdalena
  11. Kasperek Magdalena
  12. Klęczar –Skrzypczyk Tomasz
  13. Kłoś Franciszek
  14. Kula Franciszek
  15. Kula Jan
  16. Kurpierz Milena
  17. Lodziński Michał
  18. Moch Oliwer
  19. Morka Marcin
  20. Mróz Maciej
  21. Muc Filip
  22. Niedzwiedz Marta
  23. Nowotny Dorota
  24. Ogrodniczak Oliwer
  25. Onoshko Yevhen
  26. Pałubiak Julian
  27. Panasiuk Julia
  28. Semenowicz Maciej
  29. Smolarek Cyprian
  30. Stelmach Piotr
  31. Szczepański Szymon
  32. Walczak Alicja
  33. Wieszołek Aleksander
  34. Wikło-Gaworska Karolina
  35. Witek Lena
  36. W0źnica Paulina
  37. Zabój Berenika