• Dzisiaj jest: 03 marca 2024
  • Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

Misja do wykonania

Szanowni Państwo, jest misja do wykonania- oczywiście dla chętnych:

Pan Henryk Jerzy Filipski Powstaniec Warszawski pseudonim 'Jeremi' stopień: podchorąży. Formacja: Korpus Bezpieczeństwa, Obwód I Śródmieście, 30 kwietnia 2020 będzie obchodził 100 urodziny (!).

Ze względu na sytuację jest to dla Niego trudny czas- nie może pogodzić się z samotnością. Jego córka ma prośbę, aby napisać do Niego kilka słów, aby poczuł się lepiej. Pan Henryk ma problemy ze słuchem, ale uwielbia przeglądać listy i kartki, które dostawał. Spróbujmy przygotować nasze kartki dla Pana Henryka- nie tylko uczniowie, ale może też nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni również.
Chodzi o to, aby otrzymał jak najwięcej kartek. Marzenie- 100 kartek na 100, ale....

Propozycja jest następująca: kartkę/laurkę lub pocztówkę z własnej miejscowości- samodzielnie wykonaną/zakupioną- z życzeniami z motywami powstania,Polski Walczącej ale może być też serduszko, kwiaty, słońce i  tekst z podpisem (może być  imię, wiek lub klasa, miejscowość). Inwencja twórcza wile widziana.....

Kartki można dostarczyć do PSP w Komprachcicach (wrzucić do pudła, znajdującego się przed budynkiem) do 22.04.2020 do godziny 13.00 lub 23.04.2020 do godziny 10.00. W pozostałych godzinach można dostarczyć (Rodzice lub opiekunowie) do Urzędu Gminy w Komprachcicach.