• Dzisiaj jest: 21 lutego 2024
  • Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat dla Rodziców

 

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!

 

17 maja 2021r. rozpoczynamy stopniowy powrót do szkoły uczniów  klas 4-8. Przez najbliższe dwa tygodnie uczniowie klas 4-8 będą uczyć się  w tzn. systemie  hybrydowym przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa opisanych w:  PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 na terenie  Publicznej Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Komprachcicach, według opracowanego harmonogramu.

 

Uczniowie klas 1-3  pozostają w systemie stacjonarnej nauki  w szkole i 17.05 wracają do swoich sal lekcyjnych, przydzielonych we wrześniu.   W szkole  działa też świetlica szkolna. Dla wszystkich uczniów udostępniamy szatnie ( kl. 1-4) bądź  szafki (kl. 5-8)  na odzież i obuwie.

Więcej szczegółów dotyczących powrotu do szkoły  znajdziecie Państwo w zakładce POWRÓT DO SZKOŁY.

Przypominam, że w dniach 25-27 maja 2021 r. odbywać się będzie egzamin ósmoklasisty, w związku z tym są to dni wolne od zajęć dydaktycznych, zapewniamy w tych dniach opiekę świetlicową, o czym informowali Państwa wychowawcy.

Nadmieniam również, że 18 maja 2021r . odbędą się ostatnie w tym roku szkolnym wywiadówki on-line. Linki do spotkań udostępnią Państwu wychowawcy poprzez e-dziennik.

 

Pozdrawiam Państwa serdecznie

życząc  jeszcze troszkę wytrwałości w tym trudnym dla wszystkim czasie i dużo zdrowia

 

Jolanta Tracz