• Dzisiaj jest: 03 marca 2024
  • Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

Złote dziewczyny

Dnia 3,06,2022 odbył się na hali OSiR Komprachcice finał wojewódzki LZS w piłce siatkowej dziewcząt. Naszą szkołę PSP Komprachcice reprezentowały: Oliwia Kurpierz, Julia Fietz, Karolina Magiera, Martyna Sobków, Ewa Guściora, Julia Jochaniak, Aleksandra Bernas, Martyna Florkiewicz, Aleksandra Babis. 

Droga do finału to eliminacje, w których nasza szkoła zdobyła I miejsce odbyły się 4 turnieje i zwycięscy awansowali do finału.  

  Mecze w finale odbywały się systemem najbardziej sprawiedliwym „każdy z każdym”. Domaszowice, Tarnów Opolski, Zimnice Wielkie rywalizowały z naszymi dziewczynami, mecze były zacięte i zespół z Domaszowic napędził „stracha” ponieważ w drugim secie prowadził 7:0. Gospodarzom pomagają „ściany” i rywalizacja wróciła na właściwe tory zakończone sukcesem. Nasze dziewczyny trenują w klubie piłki siatkowej LUKS Sukces Komprachcice, gdzie podnoszą swoje umiejętności, dlatego należą się podziękowania trenerom państwu Szczubiał Małgorzacie i Piotrowi, że pomagają w krzewieniu kultury fizycznej i rozwijają nasze uczennice sportowo i emocjonalnie. Gratulacje za zaangażowanie i wolę zwycięstwa dla całej drużyny i opiekuna.

Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Marcin Janecki