• Dzisiaj jest: 22 lutego 2024
  • Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

ROK SZKOLNY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

ROK SZKOLNY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

 

           W dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego wszyscy chętni mogli uczestniczyć we mszy świętej w Parafii Św. Franciszka  z Asyżu –  na jej zakończenie obecni otrzymali specjalne błogosławieństwo. Drugi rok już  - w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego na hali spotkała się cała społeczność szkolna – od klas najmłodszych.

           Uroczyste wprowadzenie sztandaru szkoły, wspólny śpiew hymnu państwowego, powitania i przemówienia Dyrektor Jolanty Tracz oraz gościa honorowego Wójta Leonarda Pietruszki – przeprowadziły zręcznie uczniów, pracowników szkoły oraz obecnych rodziców z czasu/klimatu wakacyjnego w tryb pracy i obowiązków szkolnych.

            Dyrektor Jolanta Tracz przedstawiła obecnym gościom kadrę nauczycielską, z jaką spotkają się uczniowie i rodzice  w nadchodzącym roku szkolnym. Maluszki, które rozpoczynają naukę w naszej szkole wystąpiły na środek sceny i odebrały z rąk Dyrekcji oraz Wójta – słodkie ołówki/rogi obfitości/tyty.  

             Program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. 3a i 7 oraz ich wychowawczynie: Jadwigę Wieczorek i Magdalenę Mytiuk-Piechowiak zakończył tę uroczystość.

Słowa pełne dobrych życzeń, niosące otuchę na nowy czas pracy uczniów, kadry nauczycieli i pracowników – wygłoszone przez Wójta Leonarda Pietruszkę – niech się spełniają!

 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM, ABY NADCHODZĄCY ROK SZKOLNY

BYŁ PRZEPEŁNIONY WZAJEMNĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ,

 DOBRYM KLIMATEM WSPÓŁPRACY

ORAZ SUKCESAMI NAUKOWYMI NASZYCH UCZNIÓW!

 

 

(Red. S. Gwóźdź)