• Dzisiaj jest: 01 grudnia 2023
  • Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

III SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

 III SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

NA NAJLEPSZY PROJEKT…

                                                                 ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI – którą poleciłbym innym: kl. 4

                  OKŁADKI KSIĄŻKI, która poleciłby innym: kl. 5-6

         EKSLIBRISA swojego domowego księgozbioru: kl. 7

…ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs został poprzedzony lekcjami bibliotecznymi związanymi tematycznie z realizowaną pracą konkursową… i zawierającymi instrukcje oraz niezbędne informacje/sugestie pomocne w trakcie pracy nad własnym projektem: zakładki, okładki książki czy ekslibrisa własnego domowego księgozbioru.

 

  • miały promować wybraną przez ucznia książkę, którą poleciłby innym

Prace miały być wykonane technikami manualnymi

I POWINNY ZAWIERAĆ WSZYSTKIE ELEMENTY KOMPOZYCYJNE

 

WYNIKI: NAJLEPSZY PROJEKT ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI

                                                   – z reklamą książki, którą poleciłbym innym - (prace uczniów klas 4):

I MIEJSCE:

Hanna Gołębiowska 4 a– „Adelka”

Julia Stach 4 b – „Kot w butach”,

Victoria Pawletta 4 b: „Kitsune”,

Hanna Iwańska 4a – „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”,

II MIEJSCE:

Lena Ogorzały – „Dziennik cwaniaczka”

III  MIEJSCE:

Daria Soroka 4 b– „Kitsune”

Mateusz Koszyk 4 a

Adam Pikos 4a– „Kot szczęścia”

WYRÓŻNIENIA:

Oliwia Płaczek – 4 a i Martyna Warzyc – 4 b

 

WYNIKI: NAJLEPSZY PROJEKT OKŁADKI KSIĄŻKI

którą poleciłbym innym – prace uczniów kl. 5-6

I MIEJSCE:

Katarzyna Kopacka 5 – K. Szymeczko „Tajemnica jednej nocy”

II MIEJSCE:

                                                            Tobias Pawletta 6 b – R. Pisarski „O psie, który jeździł koleją”

III  MIEJSCE:

Emilia Labusga 5 – Bruce Cameron „Był sobie pies 2”

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Anna Sikorska 6 b– M. Kruger „Karolcia”

Hanna Friedek 5 – F. Molnar „Chłopcy z Placu Broni”

Oliwia Brejnak 5 – Sue Bentley „Kłopoty w szkole”

Ines Pikos 5 - A. Lindgren „Ronja – córka zbójnika”

Alicja Krzysztoń - E. Hunter „Ucieczka z Dzicz”

 

Dyplomy za udział:

Kamila Komor 6 b – „Opowieści z nocnych dyżurów”

Marta Kuc 6 b – „Dziennik cwaniaczka”

Bruno Moch 5 – „Harry Potter”

 

  •  

 

LAUREACI KONKURSU OTRZYMUJĄ DYPLOMY I NAGRODY

                                                          WSZYSCY UCZESTNICY KONKURSU OTRZYMUJĄ DYPLOMY

NAGRODĄ DODATKOWĄ JEST PUBLIKACJA PRAC NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY

 

WYSTAWA ORYGINAŁÓW PRAC DOSTĘPNA BĘDZIE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

A ZDJĘCIA PROJEKTÓW NA TABLICY OBOK BIBLIOTEKI

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU!     

 

Organizatorzy: S. GWÓŹDŹ, W. KAWULOK, M. SZOPA

 

zakładki.jpeg

okładki.jpeg