• Dzisiaj jest: 20 lipca 2024
  • Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
  • Wakacje już za:
    • 293 dni

"Nikt nie żyje dzięki sobie i tylko dla siebie"
ks. Jan Twardowski

×

Wyszukaj w serwisie

*** W okresie wakacji sekretariat szkoły czynny w godzinach 8:00- 14:30. *** Od  15.07.2024 do 05.08.2024r. sekretariat szkoły będzie nieczynny ***

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZO- PLASTYCZNY

 

 

W NASZEJ SZKOLE odbyła się  wiosną VI edycja 

 

SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZO- PLASTYCZNEGO

 

NA:

 

                                                                                                 1.NAJLEPSZY PROJEKT:

Zakładki do książki –

 

 … zachęcającej jednocześnie uczniów klasy 1 do przeczytania atrakcyjnej książki; 

a więc, uczniowie klasy 4 i 5 - wracają wspomnieniami do ulubionych tekstów i bohaterów literackich z… czasów nauczania początkowego w klasach 1-3! I na jednej stronie zakładki „zachęcają” do przeczytania proponowanego przez siebie tytułu. 

Wykonane przez uczniów klasy 4 i 5 zakładki  będą PREZENTEM dla uczniów klas młodszych

 

 

                                                                                                2.NAJLEPSZY PROJEKT:

Okładki książki – 

 

…którą uczniowie klasy 6 polecają swoim młodszym kolegom i koleżankom do przeczytania!

Oczywiście – projekt musiał być wykonany ręcznie - zgodnie z zasadami – a więc zawierać wszystkie elementy treściowe prawdziwej okładki!

 

 

                                                                                                     3.NAJLEPSZY PROJEKT 

                                                                      …swojej domowej biblioteczki.  

                    

Wszystkie prace wykonywane w ramach lekcji plastyki i wzięły udział  w konkursie.  Jedną z nagród jest publikacja najlepszych projektów na stornie internetowej naszej szkoły orazwystawie na korytarzu szkolnym; 

 

OTO WYNKIKI!

                       

                                                                                                             I MIEJSCA: 

Marta Kuc kl. VII b

Hanna Gołębiowska V a

Hanna Iwańska V a

Oliwia Gerula V b

 

                                                                                                           II MIEJSCE: 

Gliniorz Dominika VII a

Kamila Komor VII b

Julia Stach V b

Oliwia Dubiel IV a

Alicja Walczak iv b

 

                                                                                                            III miejsce: 

Szymon Szczepański IV b

Maciej Mróz IV a

Daria Soroka V b

Damian Piechaczek V a

Milena Kurpierz IV b

 

                                                                                                          Wyróżnienia:

                                                                                                   Magdalena Broda IV a

Jakub Ciuła VII a

Stanisław Żymańczyk VII a

Julia Panasiuk IV a

Wiktoria Pawletta  V b

Karolina Wiklo-Gaworska IV b

 

WSZYSCY LAUREACI KONKURSU

ZOSTALI NAGRODZENI:

 DYPLOMAMI, KSIĄŻKAMI ORAZ ZAKŁADKAMI.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA POMYSLOWOŚC I ZAANGAŻOWANIE 

 

 

Rad. S.G.